בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

הצלחת אירוע החתונה

הצלחת אירוע החתונה
 

תחשבו על זה בין חצי שנה לשנה של הכנות, ריצות, התייפחויות, בכי, צחוק, אושר, לחץ והכי הכי הרבה התרגשות ובשביל מה? יש כאלה שיגידו שזה בשביל כמה שעות ואז הכל נגמר ויש כאלה שיגידו שיום כזה יש רק אחד (בדרך כלל) והוא חייב להיות מיוחד – החתונה.

הדבר הראשון שיש לעשות הוא כמובן לשמוח, הצעת הנישואים מרגשת ככל שתהיה זה רק הפרומו להתרגשות הגולה באמת, חשוב לציין כי רגע ההתרגשות הוא באמת כמה שניות של צעידה על הבד הלבן שמוביל לחופה מרגע ששבירת הכוס ההתרגשות יורדת ומחליפה אותה הרגשת השחרור, לא חלילה מהיום אלא מהריצות, מהרצון שהכול יתקתק כמו שצריך מתשומת הלב לפרטים הקטנים ועוד.
חשוב ביותר הוא לקבוע תקציב אשר יכלול את כמות המוזמנים בוודאי,

ועליות מעורכות של כל הספקים אותם אתם רוצים שייקחו חלק באירוע החתונה שלכם, לאחר שתסגרו את מירב הדברים תוכלו להתפנות לכל מיני וויצים קטנים כמו אטרקציות, מתנות לאורחים, תוספות כאלה ואחרות.

רצוי לדעת כי מרבית מהצלחת האירוע תלויה רק ברחבה, כן כן, כמה מרצפות הן אלה שעושות את ההבדל ויותר נכון כמות אנשים על המרצפות הללו, ייתכן ותיקחו אתהאולם הכי מפואר עם אוכל גורמה עתיר באנינות טעמים, או שהשמלה שלך תהיה בעיצוב יוצא מגדר הרגיל וכמו שתמיד אומרים שכלה כמוך עוד לא נראתה, ייתכן שגם תירצו להשקיע באורחים והעניק להם שלל מזכרות מתוקות מהאירוע אבל... אם לא יקמו לרקוד זה ייראה כמו מסיבת כיתה ו' שהבנים מתביישים להזמין את הבנות.

המסקנה שהוסקה היא כי ההשקעה הטובה ביותר שלכם צריכה להיות קודם כל בדי ג'יי, אל תתביישו להגיע ולראות אירועים בו הוא מופיע או לבקש לראות הסרטות של חתונות אחרות והכול בלבד שתהיו בטוחים שלקחתם את ההחלטה הכי נכונה.

דמיינו אתם מרכז האירוע, וכשאתם לא על הרחבה, היא מתרוקנת או לא ממריאה. הפוטנציאל המלא של אירוע חתונה מתפספס, ולא משנה מי הדי ג'י. מצד שני, כשאתם על הרחבה, האורחים שלכם מגיעים לשמוח בשמחתכם ומרגע זה והלאה הם כבר בידיו המיומנות של הדי ג'י, שידאג להשאיר אותם שם עם מוסיקה טובה.

דבר נוסף שהרבה לא חושבים עליו ומהווה כאינדיקציה חזקה להצלחת האירוע היא שעת סיום האירוע, בחלק ניכר מאולמות וגני האירועים, יש נטייה להוציא את הקינוחים מהר מדי. הבעיה היא שזה עלול "לסיים" לכם את רחבת הריקודים בטרם עת. כמעט אף אחד לא מצליח לעמוד בפיתוי של הריח או המראה של הקינוחים שבחרתם, ולכן מומלץ לתאם עם המקום מראש על מועד נכון או סביר סבירה להוצאת הקינוחים במסגרת החתונה.

אלכוהול בטעם, אני בטוחה שכרגע הצלחתי לבלבל חלק מכם לפחות הכוונה היא כמובן לא למנוע מהאורחיםלשתות אבל כן לבקש מחברכם הקרובים לשים לב לשתיינים המפריזים בשתייה ויכולים "בטעות" ליצור מצב לא נעים ברחבה, טיפ קטן  את האלכוהול לשולחנות שימו רק לאחר הגשה המנה הראשונה.
לסיכום נותר לנו להגיד רק שיהיה בהצלחה, לחייך, לשמוח, לצחוק זה היום רק שלכם.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס