בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

הפקת חתונות

הפקת חתונות

אירוע החתונה הוא מבין אם לא ה- אירוע המרכזי בחיינו , לא מעט זוגות נשואים עונים על השאלה איך הייתה החתונה בתשובה האומרת כי הם היו עושים דברים אחרת.

החתונה הינו ציון הדרך הראשון בחיי נישואים של בני זוג זהו החותם הרשמי שאתם בעל ואישה ולכן זוגות רבים מעדיפים להוציא המון כסף על דברים שיכלו לחסוך בהם או פשוט לעשות אחרת.

משאלתו של כל זוג העומד להינשא היא קודם כל שלא יישכחו את האירוע שלהם, שהוא להיכנס לסטטיסטיקת האירועים שהמוזמנים הנוכחים היו בהם. לכל חתונה יש את הקונספט שלה החן מן החתונות הפשוטות הנערכות בחוג משפחתי מצומצם, חתונות רגילות עם אולם ,צלם, דיג'יי וכו' וחתונות פאר מעוצבות ברוב פאר עם מספר בלתי נתפס של מוזמנים. כולם שונות זו מזו אבל לכולם יש מכנה משותף – לכל חתונה דרושה הפקה.

סדר עולמי- בדרך כלל הגבר מציע לאישה נישואים, מודיעים להורים, קובעים תאריך, רשימת הזמנות, בוחרים אולם, סוגרים דיג'יי ותקליטן, בוחרים סלון כלות וחליפת חתן , טבעות נישואין ולבסוף אם עוד נשאר משהו מהתקציב שמראש לא הצבתם תבחרו איזו אטרקציה או שתיים .

מרבית בעלי העסקים בתחום האירועים עברו כבר איזה אירוע או שניים וכל אחד מהם ינסה למשוך אתכם אל המוכר והטוב (בד"כ להם) , עם כל הלחץ שעיקרו היא ההתרגשות אתם מוצאים ת עצמכם מנסים ליצור איזשהו סנכרון בין כל בעלי המקצוע מאצילים סמכויות על בני משפחה ומקווים שהאירוע "יזרום" כמעט כמו שרציתם. בסופו של יום או במקרה שלנו של החתונה אתם מגלים הרבה דברים שלא התנהלו לפי רצונכם ובכלל נשארים עם המשפט "היינו עושים זאת אחרת" ועוד אומרים את זה בתשישות מוחלטת מכל הריצות .

מי יודע מדוע ולמה?
שאלת השאלות שעולה לא פעם בראש המתחתנים היא למה אני צריך את כל הכאב ראש הזה, התשובה היא נכון! בדיוק למילוי הצורך הזה קמו להם בשני האחרונות ובפרט בשנה האחרונה חברות הפרת אירועים שדואגות להכול וכשאני אומרת הכול הכוונה היא באמת לכל נקודה ופרט ולו הכי קטנים הקשורים בנושא החתונה .

היתרונות בלשכור חברת הפקת אירועים הינם רבות ראשית זו העבודה שלהם , כלומר אנשים ניטרליים שלא נתונים בהתרגשות הזוג עצמו אלא מתרגשים לקראת הפקת האירוע ולא במושג חתונה ולכן יכולים לשים את כל כולם בארגון והפקת החתונה.  מתוקף היותם מתעסקים כל היום באירועים נוצרת להם רשת קשרים עם בעלי עסקים בתחום האירועים מה שמאוד מקל על סנכרון בעלי העסקים וכמובן קבלת מחיר "טוב" , תגידו מה תגידו מחיר החתונה יכול לתרום המון להתחלת חייכם.

מפיק האירועים ידע להתמודד עם תקציב שניתן לו מראש ובעצם "להסתדר איתו" בהתאם לכל בקשותיכם רק מה שחשוב הוא להיות עם ראש פתוח אל תשכחו שהמפיק הזה ידע אירוע או שניים בחייו ועל כן אם בחרתם כמה אטרקציות הוא יכול פשוט לצמצם אותם לשניים עד שלושה אטרקציות וזאת בגלל שלא תיצרו עומס אצל האורחים, קבלו עצות, תנתחו אותם ולבסוף תבינו עד כמה זה משתלם.

עוד תיקחו בחשבון כי המפיק יעשה ככל יכולתו להצלחת האירוע שלכם כי אומנם אתם בעלי האירוע אך השם שלו "כאילו" מתנוסס מעל הכול.

וכעת רשימת התפקידים שלכם הצטמצמה להצעת נישואים (?לא באמת ציפיתם שגם את זה הם יעשו) , הודעה להורים (על אחריותכם בלבד), הכנת רשימת מוזמנים ולנשום עמוק , להיות רגועים וכמובן להיות בטוחים כי האירוע יהיה הצלחה מסחררת.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס