בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

הפקת אירוע לבד

הפקת אירוע לבד

לא פעם זוגות רבים שמחליטים להתחתן מוצאים עצמם יושבים אחד מול השני מנסים לדלות מידע מחברים, לפשפש קצת באינטרנט ועדיין אין איזשהוא קצה חוט שמוביל אתכם.
עכשיו לאחר שההתרגשות וההתלהבות מהצעת הנישואים עברה לכם זה בדיוק הזמן לסדר את הראש ולבנות תוכנית מסודרת, כזו שתמשכו אותה לאורך כל הדרך. 

הנה לכם סדר פעולות לחתונה בדרך הנכונה- 
ההודעה – קודם כל ולפני הכול הודיעו להורים, למשפחה ולחברים הקרובים. אם ההורים טרם נפגשו, זה הזמן לערוך ביניהם מפגש היכרות. כדי ששני הצדדים ירגישו בנוח, כדאי לערוך את המפגש במקום נייטרלי ולא בבית אחד מההורים, אם אתם צריכים תמיכה כספית מההורים, בקשו אותה כל אחד בנפרד ולא במפגש על למנוע אי נעימויות כאלה ואחרות.
היום בעידן בו הפייסבוק הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו תוכלו להודיע לכמות אנשים והכוונה כמובן לחברים שהם גם אתם מתחתנים. התגובות לא יפסיקו להציף לכם את הקיר וכך תקבלו את כל התמיכה והאהבה ומכאן מתחיל המסע. 

התקציב - נכון שהרבה יותר כיף לצאת דבר ראשון לחפש את שמלת הכלולות שכל כך חלמת עליה, אך לפני הכל, כדאי לארגן את מסגרת התקציב. קחו לכם ערב פנוי כדי לחשב את התקציב שברשותכם. אכן, זה לא החלק הכי מלהיב בהכנות, אך אם אתם לא רוצים לסבול מלילות ללא שינה מרוב דאגות איך תכסו את החתונה, חובה להתחיל בו. חשוב להכניס בפנים את כל מרכיבי האירוע מגדולים ועד קטנים, לרשום את כל המקורות הכספיים שלכם, פק"מים למיניהם, עזרה מההורים, אומדן של משכורות וכו'. טיפ קטן אם אין באפשרותכם לכלול את כל מה שאתם רוצים אל תילחמו בזה עדיף פחות יונה לבנה ויותר יונה עם עלה של זית.

קביעת המועד - החליטו על התקופה בה אתם רוצים להתחתן, ונסו לצמצם זאת למספר תאריכים אופציונליים מבחינתכם. יש להתחשב בלימודים (במידה ואתם סטודנטים) אירועים משפחתיים נוספים הצפויים באותה תקופה, בקשת ההורים וכו'.

המוזמנים – כאן מתחילה הסאגה הבעייתית את מי להזמין ? ראשית החליטו על איזה סדר גודל של כמות מוזמנים, הפחיתו משם את המוזמנים המשותפים שלכם (ובבקשה תשכחו את העיניין של חברי בית ספר שאתמול פגשתם לאחר שלא התראתם 20 שנה), הקציבו לשני הצדדים כמות אורחים וכמובן בהתאם לגודל המשפחה אם צד אחד יותר גדול והשני קטן צריך שזה יחולק בהתאם. 

המקום - לאחר שהוחלט על כמות האורחים, התאריך שנקבע, והתקציב העומד לרשותכם, זה הזמן לבחון מקום לאירוע, קבלו החלטה אם בגן אירועים או בגן אירועים וכמובן האזור, הכינו רשימה של מקומות פוטנציאלים והתחילו לצמצם אפשרויות, תאריך פנוי, רישיונות עסק, כשרות וכו'. בקשו המלצות מקרובים וחברים שהתחתנו במקומות הללו. והורידו לעצמכם דאגה אחת גדולה. 

קייטרינג - אולמות רבים מציעים גם שירותי קייטרינג, בעוד אחרים מאפשרים להביא קייטרינג חיצוני, לרוב מרשימת מומלצים. כך או כך, לפני שסוגרים קייטרינג חייבים לערוך טעימות. התפריט בדרך כלל מלא בשמות מפוצצים אל תתביישו לקחת איתכם מישהו שמבין בקולינריה על מנת לייעץ לכם בבחירת התפריט. זכרו החוכמה היא לא לבחור מנות שאהובות עליכם אלא מנות שמתאימות למירב האורחים. כמו כן ציינו בפני ואם יש לכם אורחים בעלי צרכים תזונתיים מיוחדים (סוכרתיים, חולי צליאק האלרגים לגלוטן, צמחונים ועוד), ובררו האם הוא ערוך לכך. 

ועכשיו אתם - כי למרות כל הלחץ והריצות אתם רוצים להגיע יפים, חטובים ורעננים לחתונתכם. גם החתן וגם הכלה רוצים להגיע ליום החתונה הכי יפים שישי , כך שאם יש טיפולים קוסמטיים לעבור רצוי לעשות זאת מספיק זמן לפני, לאחר מכן בחירת השמלה והחליפה, לגבי הנושא הזה כל אחד וטעמו שלו אבל חשוב לזכור כי עליכם לבחור הלבשה שתגרום לכם לחייך בעוד 20 שנה כשתראו לנכדים את אלבום התמונות ולא להחביא אותו עד לצבירת שכבת אבק של עשר סנטימטר. 

בהצלחה 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס