בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

הפקה ומפיקי אירועים

הפקה ומפיקי אירועים
הפקת אירוע היא לא תמיד משהו שבני הזוג אשר רוצים להתחתן יכולים להתפנות אליו, לעיתים מפאת חוסר הזמן, לעיתים ממרחק ופשוט לפעמים זה פשוט גדול עליהם.

כל זוג אשר מחליט להתחתן בעל חלומות גדולים ופנטזיה של כיצד על האירוע שלהם צריך להיות, החלק הגדול באמת הולכים על האירוע הקלאסי- אולם/גן, צלם, תקליטן סלון כלות וכו'- במנגנון האוטומטי יפנה אותה לחיפוש אצל חברים ובאינטרנט סגירת בעלי המקצוע והמון המון לחץ.

אם החלטתם לקחת מפיק הכתבה הבאה בדיוק בשבילכם- בישראל קיימים לא מעט מפיקי אירועים וחברות הפקה חלקה מוכרים בתעשייה, חלקם מופנים לאלפיון העליון וחלקם ליתר האנשים. לפני אנחנו פונים לדבר על המפיקים הידועים בתעשייה ראשית נבדוק את מהות האירוע.
התאמת ההפקה לאירוע- סקאלת סוגי האירועים הקיימים היום בחברה שלנו הינו גדול מאוד ועדיין בתוך תתי הקטגוריות יהיו סוגי שונים של אירועים וכמובן ההכנה אליהם. הסיום הערב יהיה ניתן לקבוע האם ההפקה עמדה בדרישות בעלי השמחה וישנה התאמה מלאה בין הרצוי למצוי.

כאמור על מנת להכתיר את הערב כהצלחה דרושים כמה פרמטרים שעובדים יחד, יצירת אווירה חברתית הרצויה לאירוע, הרגשת חוויה שרצוי שתהיה מפתיעה, מהבחינה הקולינרית גם שם צריכה להיות התאמה בין האוכל, ההגשה והטעם לקונספט האירוע, לגבי התאורה והמוסיקה בעלי השמחה צריכים לתת את הדעת כי מי אם לא הם מכירים את האורחים להם יותר טוב.

ידע זה כוח ולשם הפקת אירוע חייב המפיק להיות בעל ידע וניסיון, התנהלות בינאישית וכמובן היכרות בלי הדברים האלה הפקת האירוע תהפוך מעמסה לא רק על המפיק אל גם על בני הזוג. בנוסף ישנם תכונות החייבות להיות חלק מנפש של כל מפיק ראשית יצירתיות הכולל גם מתן פתרונות ברגע מפיק אשר היצירתיות שלו לוקה בחסר יפיק אירוע שומם וחסר כל טעם מבחינת בני הזוג זה יהיה כאילו חיסכון של הריצות בלבד, מבחינת מתן פתרונות , אנחנו הרי חיים בעולם של הדקה ה90 ועל כן חייב להיות גיבוי לכל דבר.

ידו המשגת של הפיק בכל תחום דורשת גם נתינת תשומת לב יתרה לפרטים הקטנים הרי בשביל שיהיה מושלם לא רק המעטפת צריכה להיות שלמה אלא גם מה שיש בפנים.  

מפיקי אירועים-
אירית רחמים- מותג ואשיה מפורסמת בקרב הפקות האירועים וכמו כן בעולם הבידור, מפיקת העל מלווה אלפי אירועים בארץ ובעולם וכולם מוכתרים כהצלחה כבירה, אירית אשר קורצה מחומר אנושי מוצלח, יכולת טכני המשולבת עם ניהול וכמובן יצירתיות אינסופית המתבטאת האירועים אותם היא מפיקה, הקשר הבינאישי שלה עם הלקוחות והספקים מוביל להרמוניה אחת גדולה שיוצרת אירוע שלא שוכחים, למרות שמאחוריה קיים צוות שלם של אנשי מקצוע אירית מעדיפה את הקשר האישי ואת המפגש עם בעלי השמחה היא עושה. בין לקוחותיה הרבים נהנים פוליטיקאים רבים, אנשי בידור, ומפורסמים מחו"ל.

ברדוגו- החברה להפקת אירועים- אלירן ברדוגו אמנם נחשב למפיק האירועים הגדולים בארץ ובחו"ל אל יחד עם זאת באמתחתו לא מעט אירועים פרטיים ויוקרתיים, על פי תורתו הפקת אירוע מתחלקת לשני חלקים מצד אחד תהליך הפקה קפדני ומתוכנן לפרטי פרטים ומאידך יצירתיות מתפרצת העולה על כל דמיון החיבור בין שני הצדדים יוצר אירוע לא נשכח, בדיוק כמו אירית גם לאלירן יש צוות עובדים מנוסה אשר אלירן הנחיל לו את הערכים אשר צריכים להיות בכל מפיק מצליח ויחד עם זאת את הקשר הבינאישי עם הלקוחות אלירן דואג בעצמו לטפח.

שרון דושינצקי-עציוני וזוהר מיילי- שרון וזהר הבטיחו את עצמן בתעשיית הפקה אירועים ביום שלקחו על עצמם את החתונה המאתגרת והגדולה ביותר בישראל, חתונת הבן של יצחק תשובה אשר הוערכה בכ- 7 מיליון שקל (על פי התקשורת). לאחר שנפגשו עם בני הזוג הקונספט הנבחר היה לקוח מאליס בארץ הפלאות ואת הרעיון הזה הפכו לאירוע מלא יצירתיות, אומנות בלתי פוסקת והמון המון הקדשה לכל הפרטים הקטנים .

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס