בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

הפוך על הפוך

הפוך על הפוך

זוגות רבים העומדים לפני חתונה ממש לא רוצים להיות עוד חלק מה מתחתנים "הרגילים". על כן הם מאמצים  לעצמם קצת שינויים שלא יכניסו את החתונה שלהם לעוד אחת מחתונות הסטטיסטיקה .

הזוג מקבל את האורחים- ישנם אירועים רבים כמו בר מצווה, בת מצווה, ברית ובריתה בהם בעלי השמחה הם אלה העומדים בכניסה לאולם ומקבלים את פני האורחים שבאו לכבד, באירועי חתונה הורי החתן והורי הכלה הם אלה שבדרך כלל עומדים בכניסה נרגשים ומרוגשים.

בחתונה שהייתי לפני כמה שנים זוג החליט שאם האורחים באו לכבד אותם בחתונתם הם אלה שצריכים לקבל את פניהם, וככה בעוד הזוג עומד בכניסה למתחם האירועים ובידם זר ורדים העניקו לכל אורח שנכנס ורד לבן (התחתנו בתאריך ט"ו באב) ולאחר מכן הזוג המשיך להסתובב בין אורחיהם. את הכניסה לחופה הם כבר עשו בצעדי ריקוד.

חתונה הפוכה- בכל ההזמנות ושוב נאמר "הרגילות" הנוסח הקבוע הוא-
19:00- חיבוקים ונשנושים
19:30- חופה וקידושים

לא כך הסדר מתנהל בחתונה הפוכה שכן באירוע כזה מחליטים בני הזוג כי על מנת להיכנס לחופה עם הרבה פחות לחץ הם הופכים את הסדרים . כלומר-
19:30- ריקודים ונשנושים
21:30- חופה וקידושים

לא רק שבני הזוג ויתרו על הכניסה הדרמטית בזמן שבשאר החתונות כולם מחכים לראות מאיפה יצוצו הזוג ויפסעו לחופה אלא שכאן הזוג נטמע עוד מתחילת האירוע ברחבת הריקודים ורק לאחר מנה ראשונה הם יפנו להינשא כדת וכדין.

בשנים האחרונות אנו עדים לחידוש בלוח הזמנים, טרנד המיועד בדרך כלל לאירועים בהם מרבית המוזמנים הם צעירים שלא יחפשו לברוח אחרי המנה הראשונה, האורחים שמוותרים על הדיוק בלהגיע לחופה מגיעים היישר אל תוך הרחבה עם ארוחה טובה ורק אז בסביבות השעה 21:30-22:00 לערך רק מתחילה החופה , כמובן שמיד לאחריה ימשיך סשן הריקודים עד אור הבוקר.

למי זה טוב?
ראשית חתונה מהסוף להתחלה היא משהו יותר מרענן וכמובן יורד הלחץ של האורחים לדייק בזמנים , אם נתקעו בפקק בכבישים או בפקק בבופה הרי שאין לחץ הם לא מפספסים. לחופה כבר כולם מגיעים עם בטן מלאה ללא קול המשמיע כי החופה הייתה ארוכה (זה לא משנה הם כבר אחרי הארוחה). לאחר החופה מומלץ להגיש לאורחים את מיטב הקינוחים שכן מתוק מעורר וממלא את האנרגיות מחדש.

מאידך חשוב לזכור כי בין כל האורחים הצעירים יהיו גם את הצד המבוגר או הרחוק, סבא וסבתא או דודים שיש להם עוד דרך חזרה ולכן קיימים הסיכויים שהם פשוט יעדיפו לוותר על החופה.

בנוסף לרבנים בדרך כלל יש לו"ז עמוס וייתכן שיהיה לרב גם שני אירועים באותו היום עליכם לעדכן מבעוד מועד על כוונתכם לערוך חתונה הפוכה ולקוות להסכמה.

אבל הכי חשוב זה לציין בהזמנה באותיות קידוש לבנה כי החתונה התהפכה לה ויש להיערך בהתאם.

יתרון נוסף הוא אם בכל זאת חיפשתם לערוך אירוע שקט אבל כמות המוזמנים (לרוב של ההורים) מחייבת אתכם לערוך אירוע בסדר גודל שכזה כפי שכבר צוין לחופה יישארו ההרכב המצומצם כך גם כיבדתם את אורחיכם הרבים וגם זכיתם בחופה שקטה מלאה באוהבים.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס