בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

המדריך לעצלנים- ארגון חתונה

המדריך לעצלנים- ארגון חתונה

ארגון החתונה אורך בדרך כלל משלושה חודשים עד שנה, תלוי בזריזות והדחיפות של החתן והכלה, הכנת רשימה התחלתית הכוללת כל מיני מושגים חדשים: נותני שירותים, טיפים, אלבום מעוצב, סידורי שולחנות, מנהל אירוע ועוד ולעיתים גם מגיע הרגע הזה בו אתם מרגישים אבודים, זה בסדר וגם זה קורה אבל זו בדיוק הנקודה בה אתם חייבים להתעורר ולפרגן לעצמכם סוף שבוע רגוע, הרחק מהסידורים, הרחק מהלחץ רק שניכם. 

בארגון החתונה מעורבים גורמים שונים ורבים ולמעשה ארגון חתונה הוא מבצע לוגיסטי לא קטן.

כמו בשם המאמר הכתבה הבאה מיועדת לעצלנים שביננו אלה שממש לא בא להם לכתת רגליים ולחפש בשצף קצף את המושלם, אפילו לא אכפת להם שהחתן החליט לשים חולצה סגול לילך (לא , זה כבר ללא הולך היום) אבל האמת שהמאמר מוקדש לא רק להם אלא גם לאנשים הקרייריסטים שמש אין להם זמן לתכנן אפילו את החתונה שלהם. זה בסדר יש גם כאלה. 

אז לנו יש בשבילכם שני אפשרויות- 
הראשונה כמובן היא האצלת סמכויות- את הרשימה הכינו אתם ורצוי שהיא מדוייקת להפליא, אבל את הכיתות רגליים, הסגירו, ההתווכחויות, הקניות ושאר ירקות השאירו לקרוביכם, באמת ישנם אנשים שחיים פרויקטים גם אם הם אינם קשורים אליהם, מבחנתם זה מה שמניע אותם לקום בבוקר.

האפשרות השנייה היא כמובן חברת ארגון חתונות- 
עבור רובנו החתונה היא האירוע הגדול הראשון שנצטרך להפיק בחיינו, אך אנו מגיעים אליו בלי ידע וניסיון קודם. בדרך אנחנו נתקלים בהמון עצות ושאלות מאנשים קרובים יותר ופחות, לגבי ארגון והפקת החתונה והסדר שבו דברים צריכים לקרות, ומרגישים אבודים לגמרי.

כיצד ליצור ארגון חתונה שיאפשר מספיק זמן כדי לסגור עם כל הספקים, אבל לא יכניס אתכם, המתחתנים לעתיד, ללחץ. כאן מה צריך להביא אתכם לספקים שבהם תעזרו לצורך הפקת חתונה, ואיך להתגבר על כל תקלה שעשויה לצוץ בדרך.

בארגון חתונה קיימים המון דברים שצריך וחייב לעשות כמו למשל קביעת התקציב לחתונה או ההתמודדות עם הרבנות, וגם על אלו שיעשו לכם כיף גדול לפני שאתם מתחתנים כמו למשל מסיבת רווקים ורווקות שיערכו עבורכם.

עם הזמן, הבינו יותר ויותר זוגות כי אחד המפתחות העיקריים בדרך לאירוע הוא השארת המושכות לידי חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בארגון ובהפקת אירועים הלכה למעשה. האחרונה מבצעת את כל השלבים על פי רצונם של בני הזוג.

הליווי של חברות מסוג זה ניתן למעשה לכל אורך הדרך, החל משלב בחירת המקום, דרך ארגון לוח הזמנים ופנייה לגורמים הרלוונטיים ועד לסיוע תפעולי ביום האירוע עצמו. כל סיוע שכזה מתחיל בפגישת תיאום ציפיות בין החברה לזוגות, במהלכה הם מגדירים היבטים כלליים שצריכים לקחת חלק באירוע עצמו.

מבחינה כספית לא כולם יודעים, אבל פנייה לגורם מקצועי בתחום תכנון האירועים טומנת בחובו, כמעט תמיד, חיסכון כלכלי. יש לכך מספר היבטים. ראשית, הרי שאותו גורם יידע להתמקד אך ורק במה שחשוב, ובכך למעשה לתפור את האירוע למידותיהם של בני הזוג. כולנו נתקלים, פעמים רבות, בהוצאות מיותרות על החתונה, שמייקרות את המשוואה  אך לא בהכרח באות לידי ביטוי בערב עצמו. עם ייעוץ והדרכה של חברה מקצועית, שמכירה את קהלי היעד השונים ומבינה דבר או שניים בהתאמת האירוע אליהם, זה לא יקרה.

חברת הפקות אירועים מקצועית מכירה את התחום, ותוכל למעשה להדריך את בני הזוג לעבר ההצעות האטרקטיביות ביותר. מה גם שמסכת הקשרים שלה יכולה מאד לסייע בקבלת מחירים אטרקטיביים בכל קנה מידה.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס