בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

הלוקיישן, בית כנסת

הלוקיישן, בית כנסת

להיות בבית כנסת זו הרגשה עילאית, להתחתן בבית כנסת זו בכלל חוויה אלוהית, בעבר עוד לפני כל אולמות בון בון למיניהם, שמלה שנייה ושלישית, בובות אלכוהול ענק מרקדות ועוד מיני אטרקציות מוזרות , המתחתנים ערכו את טקס חופה וקידושים בבית כנסת המרכזי שבעירם.

החתונה בדרך כלל הכילה עד 200 איש, הבופה היה פרוש בחוץ ובפנים שמחה והרגשות גדולה. כיום הזוגות ממהרים לסגור את האלם הכי גדול למרות שיש להם מחצית מהמוזמנים ועוד למלא אותו בכל מיני אטרקציות שמכרו להם בחבילה אחת, מה שמייקר הרבה יותר את עלות האירוע לעומת חתונה בבית כנסת.

רבותיי ההיסטוריה חוזרת
בשנים האחרונות חזרה המגמה להתחתן בבית כנסת ואומצה דווקא על ידי סלבס ישראל שלהם לא באמת חסר כמות מוזמנים או תקציב להפקת חתונת ענק אבל דווקא הם חיפשו לערוך אירוע עם ערך מוסף , הרי אולמות וגני אירועים יש בשפע ואפילו חתונה בחצרות בתים כבר מיצתה עצמה ואם כבר החליטו ללכת על לוקיישן אחר אז מה יותר נכון מלערוך את החתונה שלכם, הטקס בו אתם הופכים כדת וכדין בבית כנסת .

מה שמיוחד בחתונה בבית כנסת הוא שלא תמצאו אף אחד מדבר בטלפון על עיניינים שלא קשורים מפאת כבוד למקום בו הוא נמצא ובעצם כולם מכבדים את המעמד שלשמו התכנסנו. כיום ישנם לא מעט בתי כנסת המציעים חתונה במלוא הדרה הכולל קייטרינג משובח ואיכותי ועוד.

כמובן שאם אינכם רוצים בכל זאת לוותר על המסיבה עצמה ישנם המון מקומות שצמודים לבית הכנסת לשם ניתן לעבור מייד לאחר הטקס ואפילו להרים איזושהיא מסיבת בריכה . מה שמוביל אותנו כמובן לחתונת צהריים (נהוג בעיקר אצל הצרפתים) וגם אם חלקכם לא תאהבו זה הולך בעיקר בימי שישי.

השילוב בין חתונה יהודית-מסורתית לבין אירוע טרנדי-עכשווי הוא חוויה ייחודית ומלאת משמעות הן לזוג והן לאורחים. בכל עיר ואזור בישראל ישנם עשרות אם לא מאות בתי כנסת ובכל אחד מהם ניתן לערוך טקס חופה משפחתי, מצומצם ואינטימי ולחגוג, לרקוד ולהשתולל עם החברים בגן או אולם סמוך.
חתונה בבית כנסת מסמלת את מוטיב רעיון החזרה אל המסורת אל האווירה המסורתית החמימה והאינטימית. חתונה בבית הכנסת יכולה להיות מרגשת במיוחד, ההולמת זוגות המבכרים לערוך חתונה קטנה עם קייטרינג טבעוני, שבה לוקחים חלק בעיקר בני משפחת החתן והכלה וחברים קרובים מאוד, ומתאימה גם לחתונה שנייה או לזוגות שפשוט אין להם את הזמן הרב להכנת חתונה רגילה ומעדיפים מהסיבות השמורות להם לערוך חתונה בבית הכנסת.

עריכת חתונה בבית כנסת מחייבת אתכם הזוגות לבדוק ולדעת מספר דברים:
1. רוב בתי הכנסת נמצאים בשכונות מגורים ובריכוזים גבוהים של אוכלוסייה.
2. מוסיקה-  ניתן להשמיע מוסיקה עד השעה 23:00, מה שאומר שעל מנת החתונה לא תיגמר בקנס מיותר קחו בחשבון שהחתונה תיגמר מוקדם יחסית או תימשך במוזיקה שקטה.
3. קייטרינג- ידוע כי בבתי כנסת אין כל כך אמצעי חימום לאוכל על כן דאגו שהקייטרינג אותו שכרתם יהיה מאורגן בצורה נכונה.
4.  חנייה קיימת בעיית חנייה ליד בתי הכנסת, בשל מיקומם במרכזי הישובים.
5.  בשל המספר הנמוך של בתי הכנסת הערוכים לעריכת חתונה בבי הכנסת, יכול להיווצר מצב בו, החתונה תיערך רחוק מאוד ממקום מגורי רוב או חלק מהקרואים.

מבחינת הקייטרינג יש לבדוק האם להזמין רק לקבלת פנים, עם שתייה ונישנושים. או האם להזמין קייטרינג ואוכל עשיר. אפשרות נוספת היא חתונה בסגנון קוקטיל שבה האווירה קלילה, וגם העלויות קטנות יותר. ומעל לכל ספק הכי  חשוב שהקייטרינג לחתונה הינו בעל תעודת כשרות.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס