בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

הכנת רשימה לחתונה

הכנה לחתונה

מכירים את הזוגות ששנייה אחרי הצעת הנישואים כבר עורכים רשימת צ'ק ליסט? יפה , האמת שכולנו צריכים לעבוד עם רשימה כזו על מנת לשמור על סדר ואיזון וכמובן לשמור על השפיות.
נכון שבחשיבה ראשונית יש 1001 דברים לארגן, אולם, צלם, תקליטן, שמלת כלה ואלו רק הדברים הגדולים . ואנחנו שואלים מה עם כל ההתרגשות שבדרך?

 אז בכדי לעזור לכם לעשות קצת סדר בבאלגן הכנו עבורכם רשימה מפורטת אשר מתאימה לחתונה סטנדרטית, על כל סעיף שטופל ציירו חייכן ומה שלא רלוונטי עבורכם מחקו בקו.
בהצלחה!

רשימת ההכנות לחתונה:
1. להודיע להורים – נסו לא להיות דרמטיים מידי הרי הם רוצים בזה לא פחות מכם .

2. בחירת מועד – נובע משני גורמים עיקריים העדפה אישית ותקציב , בפן האישי עליכם לבדוק שאין אי אילו אירועים משפחתיים גדולים מסביב (חתונת אח/ות), תאריכי חגים וכו'. מבחינת התקציב חתונת קיץ עולה הרבה יותר מחתונת חורף וביננו חתונת חורף הרבה יותר רומנטית.

3. רשימת מוזמנים – על מנת להקל עליכם חלקו את רשימת המוזמנים ל-4 רשימות: צד הורי הכלה, צד הורי החתן, הכלה והחתן כך כל אחד ירשום את כמות המוזמנים שלו ואחר חיבור תוכלו לדעת על כמה אתם עומדים. לפני חושב קודם כל להחליט האם אנו רוצים חתונה רבת משתתפים או אינטימית ובכך אפילו לקבוע לכל צד את מכסת המוזמנים שלו.

4.  אולם אירועים – בחירת האולם חייבת להיות כבר בשלב הזה וכמובן שחייבים להגיע עם שני הסעיפים הקודמים שזה אומר תאריך וכמות מוזמנים (על אף שניתן לשנות תאריך אם האולם מהווה עבורכם פקטור קריטי) .

5. שמלת כלה + נעלי כלה – עולם סלוני הכלות שיש בו הכול הולך ופוחת במקום נכנסים לשוק שחקני יחיד המתמחים במקצועם, כך הכלה המיועדת צריכה לחבר בין מעצב שמלת הכלה, למאפרת למעצב שיער וכמובן חייבת להיות הרמוניה ביניהם שכן יום החתונה הוא לא יום טוב לעיכובים.

 6. חליפת חתן – הסעיף הזה נכנס בשלב הזה מסיבה מאוד פשוטה שהחתן לא ירגיש מקופח .... וברצינות גם לחתן מגיע מקום של כבוד שכן חיפוש אחר החליפה המושלמת דורש קצת כיתות רגליים.

 7. טבעות נישואין – על פי טעם אישי בלבד ובהתאם להלכות .

 8. מציאת רב – כיום יש כל כך הרבה סוגי רבנים, רב מזמר, רב מטעם הרבנות, רבני צוהר ורפורמיים הבחירה אומנם היא רק שלכם אבל אל תשכחו להתחשב ברצונות המשפחה.

 9. רישום ובחירת שני עדים – פתיחת תיק נישואין מחייב כל זוג שמתחתן מבחינה הלכתית זהו תהליך פשוט של עד שעה ופותר אתכם מהרבה בירוקרטיה לאחר מכן.

 10. די ג`יי וצלם- מומלץ מאוד לבחון המלצות של חברים או לפי אירועים שהייתם הרי אין כמו מראה עיניים בשביל לבחון את המקצועיות

 11. קישוט הרכב – יעשה אך ורק ביום החתונה על מנת שהקישוט יישמר גם לצילומים שאחרי .

 12. הזמנות לחתונה – ניתן להזמין בכל בית דפוס שיש להם מחלקת עיצוב, את ההזמנות כדאי לחלק לא לפני שלושה שבועות ממועד החתונה.

 את הסעיפים הבאים בחרנו שלו להרחיב מטעמי בחירה אישית של כל אחד ואחת מכם.
 עיצוב באולם
 טעימות ובחירת תפריט
 תוספות מיוחדות לחתונה
 מזכרות לאורחים
 ארגון ירח הדבש
 מסיבת רווקות ורווקים
 סידורי ישיבה
 בחירת שני אנשים שיהיו אחראים על תקלות בזמן האירוע
 סוויטה רומנטית אחרי החתונה
 יום החתונה - לוח זמנים

וכל מה שנותר הוא לנשום עמוק, לתת חיוך רחב ולשמוח כי סיימתם את רשימת המטלות והגעתם ליום המיוחל שכל כך חיכיתם לו.

  

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס