בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

התאמה זוגיות לפי חודשים

הכל זה מלמעלה  חלק ב'

במאמר הקודם הצגנו את מידת ההתאמה של חודשים תשרי – אדר, ועל פי תורת הקבלה קיים קשר בין הזוגיות לבין החודש בו נולדתם .
אחת הציפיות בזוגיות נכונה היא שבן או בת הזוג יידעו להבין אותנו מבלי שניתן להם ספר הוראות לגבי מי אנחנו, הרי אם העולם היה כל כך פשוט ואנשים היו יודעים לקרוא אנשים אחרים מבלי לדעת מיהם הרי שהרבה ריבים או לא עלינו גירושים היו פשוט נמנעים .
כמו במאמר הקודם גם כאן חשוב לציין כל הנאמר בכתבה זו הוא בגדר המלצה בלבד .

ילידי ניסן- ילידי חודש זה הינם מנהיגים בנשמה ומאידך בעלי חסד רב, רוחב לב ונדיבות. יחד עם זאת יהירות, עקשנות וגאות הם חלק בלתי נפרד מאופיים שכן הם הכי טובים בכל מה שידם נוגעת.
בעזרת כושר המנהיגות שלהם יידעו להציב יעדים ולהגיע אליהם בדרכם המיוחדת, אינם סבלניים ורוצים הכול כאן ועכשיו הן באופן החומרי והן באופן הרוחני.
המלצה לבן/בת הזוג- מומלץ לתת להם את חופש הביטוי אותו הם דורשים בכל תוקף, להעצים את המנהיגות שלהם ובתמורה הם ייתנו לכם את ליבם.

ילידי אייר- אסתטיקה היא מלידה, ולכן כל פגם יצרום להם והם יידעו גם להביע אותו , לעיתים העניין מתפרש כיהירות . זקוקים באופן תמידי לחום ואהבה ממש ניזונים מכך וזוגיות בפרט מהווה להם משענת להמשך החיים, מחמאות הם חלק בלתי נפרד שכן אינם מוכנים לוותר על כך גם בפרהסיה .
לעיתים יוצרים תחושה של אנוכיות וזאת בשר הצורך שלהם בתועלת אישית מכל דבר, הם די מרוכזים בעצם וכן העולם סובב סביבם.
המלצה לבן/בת הזוג- קחו את זה כחוק בל יעבור אם קבעתם לצאת בשמונה הקפידו שההתארגנות שהלם תתחיל משעה שש וגם אז עמדו לידם ואל תשכחו להחמיא להם.

ילידי סיוון- מאופיינים במצבי רוח משנים כאילו שני אנשים פועלים באותו אדם האחד באופן חיצוני ואחד באופן פנימי, אינם ממוקדים ומתפרסים על כמה תחומים בו זמנית.
אנשים יצירתיים , נבונים ורגישים מאוד אך יחד עם זאת קלילים וחברותיים. בכל מצב נתון יידעו לעכל והגיב באופן מיידי.
המלצה לבן/בת הזוג- חשוב להבין אותם גם כשאינם מובנים כל כך, ומומלץ לכוון אותו ולמקד בסביבה אחת.

ילידי תמוז- ילידי חודש זה הינם טיפוסים מאוד ביתיים המחפשים את המקום הבטוח שלהם. רגישים יתר על המידה ולא מקבלים ביקורת בשום צורה. לעיתים פזיזים, מופנמים, חסרי יציבות (ועל כן מחפשים את המקום הבטוח שלהם- הבית), ברגע שהם נפתחים לאדם הם הופכים לטיפוסים חמימים בייחוד לבני זוגם. הם זקוקים למסגרת יציבה וכמו כן לוחות זמנים מדוקדקים כל חריגה מהם מוציאה אותם מאיזון.
המלצה לבן /בת הזוג- הימנעו מספונטניות ככל שניתן, עדיף לתכנן יחד חופשה או אפילו סתם יציאה, הבעת רגשות ואהבה ייגרמו להם להבין שאתם הוא המקום הבטוח שלהם ולכן ייתנו לכם את כל עולמם.

ילידי אב- ילידי חודש זה כאילו נולדו בלאס וגאס, עוצמה ,אגו ופאר מניעים אותם בכל מצב וחלק מאופיים. אם יכלו להסתובב עם כתר מלכות על הראש היו עושים זאת בשמחה ומתוך כך נוטים לגאווה יתרה יש לציין וראוותנות. המילה התפשרות אינה חלק מהלקסיקון שלהם ולכן פחות ממצוין לא בא בחשבון.
המלצה לבן/בת הזוג- הימנעות מוחלטת מוויכוחים וכניסה לפינות שיובילו בסופו של דבר להעברת ביקורת ליבם של ילידי אב לא יעמדו בזה. חיוכים ומחמאות להעלאה וספת של האגו יתקבלו בברכה .

ילידי אלול- ילדי חודש זה הינם שיפוטיים, ביקורתיים ובקיצור הכול צריך להיות מבחינתם מושלם, יעבירו ביקורת כמעט על כל דבר שזז ולעיתים יעשו את זה בצורה פוגעת אך לא במתכוון ומתוך תמימות שהכול צריך להיות בעיניו מושלם. הם יספקו את רצון בני זוגם אך לרוב ירגישו תסכול כי אין הדברים שווים .
המלצה לבן/בת הזוג- מומלץ לפנק ולספק אותם הרבה יותר ממה שהם , מתנות קטנות, קיצ'יות יתקבלו בברכה... דרך אגב גם פתק קטן על המקרר יעשה להם את היום.  


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס