בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

הכלה

הכלה

בינינו כל אישה מחכה ליום בו אהובה יחליט "להפתיע" אותה בהצעת נישואין, לא ממש משנה לנו אם היא תהיה גרנדיוזית או פשוטה ואם נודה באמת הפשוטה אתם באמת מפתיעים אותנו אנחנו יודעות הרבה לפני ההצעה...

אז, ההצעה המיוחלת הגיעה ולכן נותר רק להתחיל במירוץ, מאותו רגע כל שנייה ביום מוקדשת לתכנון החתונה, את נרשמת למאות אתרים שייתנו לך רמז קלוש לאיך תראי ביום הגדול שלך, את מחפשת כל פיסת מידע שתעזור לעשות קצת סדר בבלאגן, בין בחירת המקום לצלם, בין התקליטן לאטרקציות, בין הגדלת רשימת מוזמנים שלכם ומזעור הרשימה של ההורים, בין ויכוח עם אמא והתיווך לחמה לעתיד והכי חשוב לא לשכוח את ה-ש-מ-ל-ה. 

נכון, יום החתונה זהו יום מיוחד, היום שלך בו את יוצאת מעולם הרווקות ונכנסת לנעלי האישה הנשואה ועדיין חשוב שביום הזה תמשיכי להיות את עצמך ולא להתחפש למה שאת לא. 

אם את ביום יום שלך אוהבת להיות גרנדיוזית ומוחצנת הרי שללא ספק את תהיי ככה גם בחתונה שלך ולהפך אם את אדם צנוע שלא אוהב להתבלט כך גם יהיה, להיות בולטת את בטוח שהיי הרי זו את שמתחתנת ולא אף אחת אחרת. 

נשים רבות בוחרות ללכת על פי הטרנד של אותה עונה ונכון אין ספק שזה מוסיף אבל לא צריך להגזים הרי כשתפתחי את אלבום החתונה בעוד כמה שנים, את לא היית רוצה להחזיק את הראש בהבעת של מה לעזאזל חשבת לעצמך..

רצוי לבדוק כמה סלוני כלות עד שאת מגיעה למעמד חתימת העסקה, כמובן שיש לקחת בחשבון את התוספות  כמו כמה שמלות תחליפי באותו היום, האם יש לך מלוות או שושבינות (אחייניות מתוקות שילוו אתכם לחופה) ולבדוק איזה חבילה הכי משתלמת לך.

כמות או איכות?
ישנם מקומות המציעים חבילות די "מנופחות" ואת מרוב התלהבות לאור כל מה שאת מקבלת שוכחות את הדבר החשוב- איכות.

האם התפירה והגימור של שמלות הכלה באיכות מספיק גבוהה, האם המקום מספק איפור ניסיון וכו'.

במידה והחלטת לקחת שמלת כלה במקום אחד ומאפרת ועיצוב שיער באופן פרטי חשוב לדעת לסנכרן בין כל בעלי המקצוע בהתאם ללוח הזמנים שייקבע ביום החתונה.

לאחר שסיימנו עם סאגת שמלת הכלה, האיפור ועיצוב השיער נעבור לדברים היותר קטנים אך לא פחות חשובים, אני כמובן מדברת על הנעליים והתכשיטים. אלו הם שני הדברים שרצוי לקנות לפני בחירת השמלה כך שהתכשיטים יתאימו באופן מושלם להופעה ואורך השמלה תלויה כמובן בנעליים. 

ועכשיו נעבור לחלק היותר כיפי, החלק בו את נותנת הוראות בארגון המקווה, מסיבת רווקות והחינה. 

מבחינת המקווה על כל אישה יהודייה לטבול במקווה לפני חתונתה (מחויב לקבל אישור ברבנות), נשים רבות בוחרות לשלב בין המקווה והחינה ולגבי זה יש כמה הלכות, נהוג כי אישה הטובלת במקווה לא תבוא במגע עם בעלה עד ליום החתונה (וכן גם החזקת ידיים נחשב) ככה שבחינה התמונות שלכם ייצאו עם מרחק נגיעה, לכן אני ממליצה בחום כן להפריד בין שתי השמחות חינה ניתן לעשות כמה כשבוע לפני החתונה ומקווה יום או יומיים לפני. 

החינה כמובן שבעדות רבות הוא נחשב אף יותר מאירוע החתונה עצמו זוהי מסורת בה הטקס הוא מהות האירוע וזה מסמל שלזוג הטרי יהיה שפע, שפע של הכול. כאמור יש כמה סוגי חינות וזה כמובן הולך תמיד על פי הצד של הכלה, זו גם הסיבה שעל הפקת אירוע החינה הורי הכלה מופקדים. 

ולבסוף שמרנו את מסיבת הרווקות שכל החברות הטובות נאספות וממש "מוציאות" את הכלה מחיי הרווקות שהיו לה עד היום.

נותר לנו רק לאחל לכן לנשום עמוק  חיוך רחב ויאללה להתחיל בחגיגות. 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס