בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

בניית ציפורניים לכלה

בניית ציפורניים לכלה

יום החתונה זהו היום המרגש ביותר לכל כלה, הרצון להיראות בכי מרשימה שיש ולגרוף אחרייך ים של מחמאות.
את משקיעה כל כך הרבה זמן בבחירת השמלה ולמזלך הצליח לך, את מקפידה שעיצוב השיער יהיה בדיוק כמו שאת רוצה ועל האיפור את לא מתפשרת.

לא כאן תם ארגון הכלה, עולם האסתטיקה כמרקחה הינו תחום מאוד גדול וגם הוא נכנס אילנו בדלת הקדמית ביום החתונה.

אותו היום בו את מרשה לעצמך ויותר נכון רוצה להתפנק בטיפולי פנים, מניקור ופדיקור וכמובן כמו כל חלק בגופך גם לציפורניים שלך צריך להיות מקום של כבוד.

כסיסת ציפורניים הינה תופעה אשר קיימת בהרבה אנשים ובעיקר בנשים, מראה ציפורניים כסוסות אינו מראה מלבב במיוחד ואת אני אומרת הרבה לפני שהגעת לעומק הציפורן כלומר גם כואב בסופו של דבר.
כסיסת ציפורניים אינה מגיעה לעיתים תכופות ובמצבי לחץ היא כל הזמן נמצאת ולאחר תקופה מסוימת הציפורניים הופכות לחלשות ומאבדות מיופיין ומחוזקן. אל דאגה הפתרון נמצא – בניית ציפורניים.

ציפורן מלאכותית הנבנית על הציפורניים שלך באופן כזה שלאחר כמה מילויים היא כבר הופכת לחלק ממך ונותנת מראה טבעי לגמרי.

לכלה אשר נדבקה בתופעת הכסיסה מומלץ להתחיל את תהליך בניית הציפורן כמה חודשים לפני החתונה כך שלחתונה הציפורניים ייראו טבעיות לחלוטין. תהליך הבנייה מאפשר לציפורן שלך להיבנות מחדש ולהתחזק ויחד עם זאת להיראות אסתטית ויפה גם בציפורניים.
בניית ציפורניים אינה מיועדת רק לכלות לפני חתונה או לכוססות ציפורניים כל אישה האוהבת להשקיע בעצה ולהיראות אסתטית גם המקומות פחות "מוחצנים" בניית הציפורניים מעניקה מראה אחיד וכמובן שקצת לק תמיד הופך אותן ליותר נשיות ויפות.

כחלק בלתי נפרד מצבית הציפורן הינו הקישוט שלו אם בעבר רוב הנשים היו בוחרות למרוח לק בצבע אחיד בכל הציפורניים הרי שטרנד הפרנץ' היה ונשאר (פס לבן עבה על כל החלק מסיום האצבע) . כיום החיפוש אחר הקישוט המיוחד רק עולה וצובר תעוזה עם בציור בעזרת מכחול מיוחד על הציפורן או לק אחיד עם ציפורן אחת בצבע שונה, ואפילו ציור דמויות עליהן.
קישוטי הציפורניים ידעו עליות ומורדות במשך השנים חלקם נתפסו כמרכיב חובת בקישוט הציפורן וחלקן היו טרנד חולף וטוב שכך.

כמו כן גם בבניית הציפורניים עצמם ידענו חידושים כאלו ואחרים אם בעבר תהליך הבניית היה אורך שעה וחצי הרי שהיום עם הטכנולוגיה המקדמת תהליך הבנייה יכול להיות עד שעה, נישה חדשה אלינו נחשפנו החלוף השנים היא בניית ציפורניים בג'ל כלומר לק עם נוזל ג'ל אותו מורחים מספר פעמים עד לקבלת ציפורן בנויה ושיוף ליצירת הצורה הנבחרת .

נכון שבניית ציפורניים זהו עניין המצריך ביקור אצל המניקוריסטית בין שבועיים לשלושה שבועות (תלוי בזמן הצמיחה שלך) אך לא בכל פעם נעשית בנייה מחדש אלא מה שנקרא בז'רגון המקצועי מילוי שזה בעצם מילוי בעזרת החומר הנבחר את הרווח הנוצר בין הציפורן שלך לציפורן המלאכותית.

טרנד נוסף שהצטרף אלינו בשנה האחרונה והוא בניית ציפורניים לרגליים..כן כן שמעתם נכון הציפורן מן הסתם היא באותו האורך של הציפורן שלכם אבל מטופחת יותר, ידוע כי בציפורניי הרגליים משקיעים פחות חלקנו מורחים לק אחיד ואף חלקנו מגדילים ומורחים פרנץ' אבל תארו לכם ציפורן רגל בנוייה ועוד עם קישוטים.

חברות יקרות וכלות לעתיד בניית ציפורניים היא לא רק בשביל אירועים אלא כבר חלק מאורך החיים וטיפ קטן אפשר לעשות איתן הכול!!


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס