בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

חליפות חתן

בחירת חליפת חתן- תפקיד חייך

חתונה היא של שניים , ובתיאוריה החתן והכלה יחד צריכים לרוץ לסגור אולם, תקליטן, עוגת חתונה, צלם, אטרקציות ובעצם מה לא אך בפועל היחידה שרצה, מתזזת, נלחמת זו רק הכלה, החתן על תקן נוכח וגם לא בכול, הרי את השמלה הכלה תסגור עם אימא או חברה טובה ולחתן אסור בשום אופן לראות לפני (אמונה תפלה שאימצנו בחלוף השנים), כדי לשמור על המסורת , כדי לשמור על מוטיב ההפתעה ובכלל כדי שהשמלה תהיה פשוט מושלמת ללא הערות גבריות למיניהם. 

חלילה המאמר לא באה להציג את החתן כעוד בורג קטן במערכת הזו שנקראת הפקת החתונה אלא ההפך הוא הנכון יש מקום אחד שבו החתן יכול לתת את דעתו ואולי נקבל את חלקה. אני כמובן מדברת על חליפת החתן. 

חתן יקר, אתה יכול להיות רגוע תפקידך הוא למצוא חליפה ונעליים ובבקשה תעשה זאת נכון!

אומנם  החתן יכול לבחור חליפה נחמדה ונעליים חדשות אבל בינינו יש עולם כל כך עשיר ומהמם של סגנונות חליפות חתן שאפשר ללכת עליהם שאין ספק שכדאי בכל זאת לתת על זה את הדעת. 

בסופו של דבר אפילו תוספת של עניבה דקה, פפיון מסוגנן או ג'קט בצבע שתואם את העיצוב או האופי של האירוע יעשו את כל ההבדל ויהפכו את ההופעה שלך להרבה יותר מתאימה לאירוע שכזה- החתונה.

חשוב להבין כי חליפות חתן הם עניין מאוד חשוב בזמן ההכנות לחתונה. בעבר היה קוד לבוש די קבוע לכל החתנים וזה חליפת הפינגווין או רב מלצרים או תקראו לזה איך שתרצו, היו את המתחכמים שהוסיפו עניבה או פפיון או איזה בוטונייר  וכמובן לפי הטרנד המתבקש. 

כיום ניתן למצוא המון חייטים ומעצבי אופנה שתפקידם הוא ליצור חליפות חתן לגבר הישראלי הממוצע, חשוב להזכיר כי מהסיבה שבארצנו יש לא מעט סוגים של תרבויות ולכן כל חתונה מקבלת צבע אחר ודורשת גם לבוש אחר. בעצם הכי חשוב זה לתאים את חליפת החתן לרוח החתונה כמו כל פרט אחר בו אנו משקיעים ודואגים ליצור התאמה גם חליפת החתן צריכה להשתלב בהרמוניה הזו. 

אחד הפרמטרים החשובים ביותר כשמעצבים חליפות חתן הוא איכות הבד אשר נראה לעין ממבט ראשון, חליפת חתן בשנים האחרונות, הינה בחירה אשר חשוב לשקול בכובד ראש ובעיקר בחירת איש המקצוע.

ישנם חתנים אשר לעולם לא יסכימו ללבוש חליפה הכוללת עניבה או וסט ועל כן חשוב לדעת להתאים את התוספת לפחות לא רק לחליפה אלא גם לאדם עצמו וכמובן לתת לו את התחושה של  מראה ייחודי של חתן.

רוב החתנים בישראל, מעדיפים לרכוש חליפה מעוצבת שתשמש אותם גם לאחר אירוע חתונה, ולכן, רוב חליפות החתן הנמכרות בארץ הן חליפות בעלות עיצוב קלאסי ונקי. לעומת זאת, גברים מסוימים מעדיפים לעצב בהזמנה אישית, חליפות חתן מעוטרות באבני חן, בעלות עיטורים ייחודיים וצבעים בוהקים.
חליפות חתן אלו נחשבות לחליפות מהודרות, המחייבות את חתן השמחה להקדים את הזמנתו לביצוע החליפה, וזאת מכיוון שהליך המדידות, אופן עיצוב החליפה וזמן תפירתה נמשכים בין מספר שבועות למספר חודשים.

אז מה בסך הכול ביקשנו (בשם הכלות לעתיד) ראשית שתרדו מהרעיון שלהגיע בג'ינס וחולצה מכופתרת לאירוע שלכם – החתונה, שנית שתשקיעו קצת יותר בלכתת קצת את הרגליים בין החנויות עד שתמצאו את החליפה המושלמת. ולבסוף והכי חשוב תשכחו מהעובדה שאתם הולכים לבחור חליפה לבד. 
בקיצור אנו כאן בכדי לעזור לכם להבין , כן אתם הצעתם נישואים, כן ייתכן ואת תשלמו על החתונה וכן אנחנו קובעות הכול!!! מזל טוב ואל תשכחו לחייך ...


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס