בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

אלבום החתונה

אלבום החתונה

אם לוקחים את המילה חתונה ומתמצתים אותם לשורה אחת אנו נמצא שם את הצעת הנישואים כמובן, קביעת התאריך שיתוף ההורים, רשימת מוזמנים, בחירת אולם, צלם, תקליטן, טעימות, שמלת כלה כמובן, חליפת החתן ומשם לרוץ לנעליים , טבעות הנישואים, המקווה החינה שבת חתן ואני מבטיחה לכם שגם ספר לא היה מספיק כאן ועכשיו כשנגמרה החתונה נשארנו פתאום עם מלא זמן פנוי ללא דאגות ללא מריבות (כן ניכנס עם ההורים או ננופף ידיים, עם תופים או שופרות) ועם זיכרון אחד גדול. 

אז נכון שסגירת עסקה עם צלם כוללת צילומים ביום החתונה לפעמים גם צילומי טראש דה דרס , לצלם את האורחים עושים פרצופים , את ההורים מתרגשים והכול מתנקז אל אלבום אחד גדול דיי כבד שיזכיר לכם את מה שתאי הזיכרון שלכם יישכחו בחלוף השנים. 

כל ההקדמה הזו לא באה באמת לספר לכם על אלבומי החתונה או האלבום הדיגיטלי, שביננו עדיין לא ברור למה קורים לו ככה הרי בתוכו נמצא דפי אלבום על נייר איכותי עם קצת פוטושופ וכיתוב ההופך את המזכרת הזו ליצירה של ממש, רק לרגע להזכיר לכם את האלבומים המעוצבים בעשור הקודם בהם התמונות היו מודבקות על גבי נייר קשיח חלקן היו נמשכות בציור חלקן בתלת מימד על ידי הגבהה אבל איך הילדים של היום אומרים.. זה כל כך אייטיז'. 

נמשיך, אז מלבד התמונות שייצרו לנו את הזיכרון הכי מתוק מהיום הכי חשוב כרגע בחיינו היינו רוצים לתת לכם עוד רעיון, זוכרים שבתחילת המאמר דיברנו על כל הריצות, המדידות, הטעימות וההשמעות שעברנו או הולכים לעבור בתקופה שלפני החתונה, אז למה שלא תתעדו את זה ותיצרו לכם את החוויות האמיתיות וכמובן שהם רק שלכם, כיום כבר לא צריך להגיד קחו איתכם מצלמה למזכרת כל אחד היום שולף את הסמארטפון ומתעד את הרגע, הנה כמה דוגמאות לתמונות יפות, מדידת השמלות בסלון כלות, איפור הניסיון, הטעימות באולם, ההתרגשות שבקניית הטבעות, הישיבה עם ההורים שמדביקים את מעטפות ההזמנות, סיום יום של ריצות בין ספק לספק ועוד. 

עכשיו כאן יש לכם 2 אופציות האחד הוא באמת ליצור אלבום דיגיטאלי או אפילו קליפ שישודר ביום החתונה, כשחושבים על זה זה רעיון נפלא להראות לאורחים כמה רצתם, טרחתם, בכיתם והתרגשתם במיוחד בשבילם .

אופציה שנייה היא כמובן ליצור עבורכם מזכרת נוספת שתצטרף לשאר אלבומי החתונה רק שהאלבום הזה יזכיר לכם באמת כמה רצתם, הזעתם ורציתם שהכול יתנהל באופן פשוט מושלם...

רק בשמחות ומזל טוב 


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס