בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

איפור כלה

איפור כלה

כמות האושר שתציף אותך ביום החתונה אינה משתווה ולו בעט בכמות הלחץ שלווה אותך לפני החתונה, הרצון לסגור את כל בעלי המקצוע שרצית ובמחיר שרציתם כמובן, הפחד שהכול ילך חלק ולא יהיו הפתעות בדרך והתקווה כמובן שאת תהיי הכלה הכי יפה. 

כפי שידוע, הופעתה של הכלה ביום חתונתה הינה דבר משמעותי ביותר מכיוון שמבטיהם של כל האורחים נשואים אליה. אחד הדברים  המשפיעים ביותר על הופעתה של הכלה הינו האיפור ולכן ישנה חשיבות רבה בבחירת מאפרת מקצועית היודעת לבצע איפור כלות על הצד הטוב ביותר.

השמלה כמובן היא לבי בחירת הכלה בלבד, טעם אישי והתאמה לאישה עצמה, אך לגבי האיפור את חייבת מאפרת מקצועית, בחירת המאפרת לחתונה הוא בין ההחלטות הכי חשובות שתצטרכי לקחת  ליום החתונה המאפרת תלווה אותך ותשהה איתך במהלך כל היום המרגש הזה, על כן ישנם כמה דברים עליהם יש להקפיד כמו, מקצועיות, חשוב שתהיה בינכם אינטראקציה טובה, וכמובן תיאום ציפיות על כן אני ממליצה בחום לבקש איפור ניסיון. 

מאפרת מקצועית תשתמש במוצרי איפור מקצועיים, איכותיים ועמידים באישור משרד הבריאות, יש לוודא זאת מראש שאכן זה כך. מוצרי איפור אלו יתנו לך שקט ושלווה שהאיפור יחזיק מעמד עד סוף האירוע והם עמידים מאד ומיועדים מראש לאירועים כמו חתונה והם נותנים תחושת קלילות נעימות והתוצאה פנים זוהרות והמדגישות את יופי הפנים שלך. 

איפור כלה מקצועי הוא הליך אמנותי לכל דבר שאמור להדגיש את תווי פנייך לתת לך את המראה הטוב ביותר וצריך כמובן להיות המחמיא לתווי פנייך, במבחר סגנונות או איפור טבעי ועדין, או איפור דרמטי. ובעצם כל סוג איפור שבחרי והוא אכן הכי רצוי ונכון עבורך. רצוי לבדוק את תיק העבודות של המאפרת מלקוחות של המאפרת להתקשר אם אפשר ולא להתבייש לבקש המלצות ואחרי שבחרת במאפרת לבחור מראש את הסגנון שמתאים עבורך מבחינת רצונותייך ומבחינת נתונים טבעיים, התרשמי מתיק העבודות שלה, בדקי את המגוון של סגנונות איפור, בדקי המלצות וקבעי פגישת ניסיון. בכל זאת מדובר ביום הכי חשוב ומרגש שיש בחיים. 

לנו הנשים יש יתרון על גברים, בעובדה שאנו יכולות להרשות לעצמנו להדגיש את הפנים שלנו על ידי איפור, מה שהם אינם יכולים לעשות. תווי הפנים הנשיות מעוררים אצל רבים השתאות לגבי האסתטיקה והמראה המפואר שהולך ומתעצם לקראת ערב החתונה. לכל אחת מאיתנו יש את הנקודות החזקות והחלשות שלה.
את הנקודות החזקות חשוב מאוד להבליט עד כמה שניתן, ואת השאר להעלים על ידי חומרים כאלה ואחרים של איפור מתאים. באותו יום שבו הכלה המיועדת נישאת, זהו היום שבו הכל מתמקד בה.

שנייה לפני...
שתי עצות פשוטות יגרמו לכל איפור כלות להיראות הכי טוב שאפשר:

•  מומלץ לסיים את כל טיפולי הפנים הקוסמטיים כשבועיים לפני החתונה, לכל המאוחר. לא רצוי לעשות ניתוחי אף או טיפולי פילינג למיניהם סמוך ליום החתונה. טיפולים וניתוחים אלו עלולים לגרום לאדמומיות ושאר תופעות לוואי לא רצויות, שלא לדבר על כאבים פיזיים, שבוודאי לא תרצי להרגיש ביום המאושר של חייך 
•  רצוי מאוד להימנע משימוש בתכשירים לא מוכרים כשבועיים לפני יום החתונה, על מנת למנוע הופעה פתאומית של תגובות אלרגיות למיניהן

לסיכום כלה היקרה יום החתונה זה אולי בין הימים היחידים שכל כך הרבה מבטים יופנו בעיקר אלייך, יום החתונה זה גם היום שתתרגשי בו כל כך הרבה, על כן בהולכך לבחור את המאפרת שתלים את הופעת הכלה כולה חשוב להתייחס לדברים האלה כאילו היו קריטיים וגורם מכריע והכי חשוב לחייך..


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס