בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

אלכוהול לאירועים

אין אין אין חגיגה בלי בלי בלי....אלכוהול

החתונה ממש בפתח והכול כמעט סגור, חסר רק דבר אחד – האלכוהול . כיצד מחשבים את כמות האלכוהול ביחס לכמות המוזמנים? איזה אלכוהול לבחור ואיך להימנע מאלכוהול מזויף.
תחילה רצוי שלא לקנות גדולה מידי של אלכוהול ולהימנע מהוצאות שאינן נמצאות בתקציב, אם מראש החלטתם ללכת על בר אלכוהול אין צורך להוסיף שתייה גם באופן אישי ובמידה וההחלטה היא לספק את האלכוהול בעצמכם לאורחים צריך להיצמד לכמה כללים.

כיום קיימות במקביל תוכנות אשר מחשבות כמות מוזמנים ואפילו כמות אלכוהול לגבי המוזמנים התוכנה הינה נפוצה ואף הצדיקה עצמה במירב האירועים, לגבי חישוב האלכוהול רצוי להימנע מלהסתמך על תוכנה זו מכיוון שאינה מפלחת את המגדר והגיל של המוזמנים. רצוי להיצמד לתוכנית אותה תכננתם מראש ולגוון באלכוהול על פי הרשימה היבשה, נכון זוהי עבודה בשבילכם אבל איך אומרים "שווה כל שקל" .

כמות מוזמנים-
חתונה ממוצעת העומדת על 200-300 אורחים בודקים תחילה את כמות המבוגרים , בהתחשב בעובדה שגם הצעירים יותר שותים וויסקי לכן נדאג לבין שלושה עד ארבעה בקבוקים, ניתן לגוון בתוספת שלושה בקבוקי וויסקי מפוצים  מה שמתקבל לנו הוא בין שיה לשבעה בקבוקי וויסקי. לצעירים שביננו ניתן להוסיף לחבילת האלכוהול בין עשרה לחמישה עשר בקבוקי וודקה כמובן עם משקאות אנרגיה (בין חמישה לשישה ארגזים) .

כמות אלכוהול זאת מספיקה לכמות המוזמנים וכמובן בהתחשב בעובדה שאנחנו עדיין רוצים לראות אנשים עומדים ברחבה.
מבחינת היינות ובגלל כמות האורחים המצומצמת שירצו לשתות יין סגרו עם האולם שאספקת היין תהיה עליהם והתשלום יהיה עבור כל בקבוק שייפתח כמו כן גם הבירות .  

שתי טעויות נפוצות ופא טליות הן להביא מעט מידי אלכוהול במבחר רב של סוגים והשנייה להביא יותר מידי אלכוהול ממגוון מצומצם.
על כן יש למצוא את הבאלנס בין הכמות לסוג וזאת כמובן בהתאם למוזמני האירוע, כידוע הפלח המבוגר יעדיפו כוסית וויסקי , יין או ליקר משובח ואילו הדור הצעיר יותר ישמחו לנוכח משקה הוודקה.

כפי שכבר קראנו בכתבות קודמות חשוב מאוד ליצור תקציב אחיד המאגד בתוכו את כל התחומים כולל הסכום שהקצבתם להם, כמובן שחשוב להיות בסנכרון כל הזמן שאם קימצתם בתחום מסוים אתם יכולים להשקיע יותר בתחום אחר.
תחום האלכוהול בחתונה הוא המקום להשקיע יותר באיכות ולאו דווקא בכמות . איננו רוצים נזקי הרעלת אלכוהול כתוצאה מהחיסכון שלנו.

הרעלת אלכוהול- הרעלת אלכוהול מתרחשת כתוצאה מצריכת ייתר של אלכוהול המביאה לנזק גופני והתנהגותי. צריכת כמות גדולה של אלכוהול משבשת את פעילות מערכות הגוף, המוח ויכולה לגרום במקרים קיצוניים למותו של החולה.
אלכוהול הוא השם המסחרי לחומר אתנול, האתנול הוא למעשה החומר באלכוהול שגורם לתחושת השיכרון. צריכת כמות גדולה של אתנול גורמת נזק גופני בלתי הפיך. אתנול הוא חומר ממכר וצריכה של כמות גדולה יותר מ-3 כפות עלולה לפגוע במערכות הגוף בקרב אנשים אשר אינם רגילים לצרוך את החומר.

  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • צלמים מגה שוט
  • תקליטנים סאונד מיקס